|
7 та 8 березня 2020 року в Києві відбудеться традиційний відкритий турнір зі стрільби із лука "Київська весна".
![]() Змагання особисті в категорії "Олімпійський лук". Проводяться згідно з діючими правилами змагань зі стрільби із луку України. Виконується вправа М-3х2, кваліфікаційного, фінального раунду. Особиста першість визначається за результатами фінального раунду серед дорослих в кожній категорії окремо. До змагань допускаються команди областей, ДЮСШ, СДЮСШОР, СК та запрошені спортсмени, що мають відповідну підготовку зі стрільби із лука. Вікові категорії учасників: дорослі – 2002 і старше: кадети – 2003 – 2005 р.н.; молодші кадети - 2006 р.н. та молодше. Наймолодша категорія 2009 р.н. та молодше стріляють 10мх2 заліки, спаринги. Спортсмени, які посіли 1,2 та 3 місця у відповідних вікових категоріях у вправі «Фінальний раунд» нагороджуються дипломами та медалями. Мысце проведення змагань - на базі заводу «АДМ» за адресою: м. Київ, вул. Сирецька, 33. Початок змагань о 9:00
Вхід вільний. Організатор змагань - Федерація стрільби із лука м. Києва Теglevec@gmail.com |


