Тренування  • Товари та послуги  • Оренда  • Змагання  • Правила  • Статті  • Анонси  • Спаринги  • Барахолка  • Шпалери  • За компанію  • розшук  • Посилання

07-08.03 Турнир по стрельбе из лука "Киевская весна 2020"


7 та 8 березня 2020 року в Києві відбудеться традиційний відкритий турнір зі стрільби із лука "Київська весна".



Змагання особисті в категорії "Олімпійський лук". Проводяться згідно з діючими правилами змагань зі стрільби із луку України.

Виконується вправа М-3х2, кваліфікаційного, фінального раунду. Особиста першість визначається за результатами фінального раунду серед дорослих в кожній категорії окремо.

До змагань допускаються команди областей, ДЮСШ, СДЮСШОР, СК та запрошені спортсмени, що мають відповідну підготовку зі стрільби із лука.

Вікові категорії учасників:
дорослі – 2002 і старше:
кадети – 2003 – 2005 р.н.;
молодші кадети - 2006 р.н. та молодше.
Наймолодша категорія 2009 р.н. та молодше стріляють 10мх2 заліки, спаринги.

Спортсмени, які посіли 1,2 та 3 місця у відповідних вікових категоріях у вправі «Фінальний раунд» нагороджуються дипломами та медалями.

Мысце проведення змагань - на базі заводу «АДМ» за адресою: м. Київ, вул. Сирецька, 33.
Початок змагань о 9:00
Вхід вільний.

Організатор змагань - Федерація стрільби із лука м. Києва
Теglevec@gmail.com

Комментарии
Немає коментарів
* для додавання коментарів необхідно увійти або зареєструватися
меню вид спорту
календар
додати інформацію на сайт
  • Про сайт
  • Співробітництво
  • Контакти
  • Додавання інфо
  • Відгуки
  • Статистика
  • Інше